ستار بیات

مدیر

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

Full-Stack Developer, ML , MCITP

https://www.linkedin.com/in/sattar-bayat-soroushhttps://www.instagram.com/sattar__bayathttps://www.t.me/Sattarbayatsattar.bayat@gmail.com

علی افشار

سرپرست

کارشناس نرم‌افزار

Front-End Developer , Linux Expert

https://instagram.com/yperdevhttps://t.me/superusercodea1iafshar@mail.com

علی رئوفیان

وردپرس و سئو , عکاس و گرافیست

کارشناس نرم‌افزار

SEO & Wordpress , Photography

https://instagram.com/aliraoufian_photographyhttps://t.me/aliraoufian

پوریا خان آبادی

گرافیست و طراح گرافیک

کارشناس گرافیک

Photoshop & Illustrator Expert

https://www.instagram.comhttps://www.tele.com

ما را بیشتر بشناسید

سودوکد یک جایگاه برجسته در عرصه فناوری و تکنولوژی دارد. ما با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که حوضه فعالیت‌های متنوعی را در دل خود جای داده‌ایم که شامل برنامه‌نویسی، توسعه و طراحی وب، اپلیکیشن موبایل، بهینه‌سازی سایت (سئو) و تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ می‌شود.

باور داریم که اصلی‌ترین دارایی ما در این مسیر، تیم متخصص و متعهدی است که در زمینه فعالیت خود تجربه و سوابق کاری قوی دارند. اعتماد به تخصص و مهارت بالای تیم ما، دلیلی است برای موفقیت‌های بزرگی که در ارائه خدمات به مشتریانمان داشته‌ایم.

ما نه تنها به ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریانمان افتخار می‌کنیم، بلکه به ایجاد روابط بلندمدت و مثبت با آن‌ها اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. تیم ما با دانش عمیق و تجربه‌ی گسترده‌ای که در دنیای دیجیتال دارد، به عنوان شریکی ارزشمند در توسعه و رشد کسب‌وکار شما عمل می‌کند.

هدف ما، به شما کمک کردن در دستیابی به اهداف و تلاش‌هایتان در فضای دیجیتال است. با انتخاب ما، شما انتخابی اعتمادی به تکنولوژی‌های روز و تجربه‌ی منحصربه‌فرد خواهید داشت. به ما بپیوندید تا با هم به دنیایی پر از فرصت‌های تکنولوژیک و دیجیتال خوش آمدید بگوییم.